«خواب» لیلی علوی برای دوری از استرس نقش‌های دشوار

«خواب» لیلی علوی برای دوری از استرس نقش‌های دشوار

این بازیگر مصری به «الشرق الاوسط» گفت: قبل از فیلمبرداری نگران شخصیت ها هستم
شنبه, 7 مه, 2022 - 00:00

«زیاد خوابیدن» او را از شر تأثیراتی که نقش های دشوار بر روان او می گذارد خلاص می کند. این را لیلی علوی بازیگر مشهور مصری به «الشرق الاوسط» می گوید.

این هنرمند در مورد شخصیت دنیا سالم که در سریال «دنیا تانیه» ایفای نقش کرده بود صحبت کرد و گفت که این شخصیت در اثر ضربه‌ای که تجربه کرده، از جمله خیانت به همسرش و از دست دادن پسرش، سرشار از احساسات و کنش های روانی است.

لیلی علوی افزود که زن نمی تواند خیانت شوهرش را ببخشد و از دست دادن عزیزی مانند پسر یا مادر سخت ترین کار است.

وی اظهار کرد که این سریال فراتر از ایده خیانت است و توجه به کودکان را فرا می خواند.

فیلمبرداری کار در آستانه ماه مبارک رمضان آغاز شده بود و تا آخرین روزهای آن ادامه داشت که این ستاره مصری درباره آن می گوید: «ما خیلی دیر شروع به تصویربرداری کردیم و این امر فشار زیادی به ما وارد کرد، زیرا می‌خواهیم کار خوبی انجام دهیم، اما زمان اولین دشمن ماست و این معمولاً در اکثر سریال‌های ماه رمضان اتفاق می‌افتد. بنابراین میزان تلاش و خستگی دوچندان می شود و تعداد ساعات کار ادامه می یابد و بسیاری از روزها به دلیل احساس مسئولیتی که بر دوش ماست نمی خوابیم. با وجود اینکه کارهای رمضانی بسیاری را فیلمبرداری کردم، اما شرایط این کار باعث شد بیشترین استرس را در کارنامه ام داشته باشم».

 این هنرمند ادامه می دهد: «شخصیت هایی هستند که قبل از فیلمبرداری آنها را بازی می کنم و بیشترین چیزی که باعث می‌شود از تأثیر آن شخصیت‌های خسته و صحنه‌های سخت خلاص شوم این است که کاملاً از کار جدا شوم و زیاد بخوابم تا آرامش روانی خود را به دست بیاورم».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای