ینال جام پادشاه پنجشنبه با حضور ولیعهد سعودی برگزار می‌شود

ینال جام پادشاه پنجشنبه با حضور ولیعهد سعودی برگزار می‌شود

یکشنبه, 15 مه, 2022 - 20:45
شاهزاده محمد بن سلمان ولیعهد سعودی (الشرق الاوسط)

با حمایت خادم حرمین شریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز، دیدار فینال جام خادم حرمین شریفین پنجشنبه هفته آینده برای فصل جاری ورزشی 2021-2021  بین تیم های الهلال و الفیحا در استادیوم شهر ورزشی ملک عبدالله در جده برگزار می شود.

شاهزاده محمد بن سلمان ولیعهد و معاون رئیس شورای وزیران به نیابت از خادم حرمین شریفین، این دیدار را از نزدیک تماشا خواهد کرد و جام و مدال ها را به بازیکنان اهدا خواهد کرد.

به همین مناسبت شاهزاده عبدالعزیز بن ترکی الفیصل وزیر ورزش سعودی از خادم حرمین شریفین برای حمایت سخاوتمندانه وی از این مناسبت گرانبها و از ولیعهد به دلیل حضور و گرامیداشت این رویداد بزرگ ورزشی صمیمانه تشکر، قدردانی و تشکر کرد و گفت این اهتمام تجسمی آشکار از علاقه رهبری فرزانه به ورزش و ورزشکاران و اشتیاق مستمر ایشان به حمایت و توانمندسازی آنان در عرصه های مختلف ورزشی است.

وی گفت: جهش های عظیمی که در عرصه ورزش را تجربه می کنیم که این مهم بدون توفیق خداوند متعال و سپس حمایت های بزرگی که نیازهای ورزش کشور را برآورده می کند، محقق نمی شد. به یاری خداوند، با اجرای برنامه ها و ابتکارات جامع برآمده از چشم انداز پادشاهی 2030، به سوی آینده ای روشن، به خواست خدا، برای رسیدن به آرزوهای خود پیش خواهیم رفت».

وی صعود تیم های الهلال و الفیحا به فینال جام خادم حرمین شریفین را تبریک گفت و برای انها آرزوی موفقیت کرد.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای