رهبری سعودی انتخاب شیخ محمد بن زاید به عنوان رئیس امارات را تبریک گفت

رهبری سعودی انتخاب شیخ محمد بن زاید به عنوان رئیس امارات را تبریک گفت

یکشنبه, 15 مه, 2022 - 00:45

خادم حرمین شریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز طی پیامی انتخاب شیخ محمد بن زاید به عنوان رئیس حکومت امارات توسط شورای عالی فدرال این کشور را به وی تبریک کرد.

ملک سلمان در این پیام گفت: «خوشحالیم که به مناسبت انتخاب شما توسط شورای عالی فدرال به عنوان رئیس امارات متحده عربی، صمیمانه ترین تبریکات برادرانه را به اعلیحضرت ابراز کنیم. از خداوند متعال توفیق جنابعالی و یاری شما را مسئلت می نماییم و امیدواریم اقدامات شما در جهت خدمت به امارات متحده عربی و مردم آن، برای ادامه راه خیر و تکاملی که پدرت شیخ زاید آل نهیان و برادرت شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان طی کردند، مثمرثمر باشند».

خادم حرمین شریفین افزود: «ما مشتاقانه منتظر ادامه کار برای تحکیم پیوندهای برادری و دوستی بین دو کشور و ملت برادرمان و همچنین همکاری مشترک برای تقویت روابط بین کشورهای عضو شورای همکاری کشورهای حوزه خلیج و کشورهای عربی و اسلامی هستیم، همچنین برای جنابعالی آرزوی سلامتی و شادکامی و برای کشورتان امنیت، رفاه، ثبات و رفاه بیشتر داریم».

شاهزاده محمد بن سلمان ولیعهد و معاون رئیس شورای وزیران سعودی نیز به مناسبت انتخاب شیخ محمد بن زاید به عنوان رئیس امارات متحده عربی توسط شورای عالی فدرال، پیام تبریکی به وی ارسال کرد.

ولیعهد در این پیام گفت: «به مناسبت انتخاب جنابعالی از سوی شورای عالی فدرال به عنوان رئیس امارات متحده عربی، خوشحالم که تبریک صمیمانه خود را همراه با بهترین آرزوها برای سلامتی و شادکامی به جنابعالی ارسال کنم. از خداوند متعال برای جنابعالی توفیق و یاری و برای امارات ادامه روند توسعه، امنیت، رفاه، ثبات و رفاه بیشتر مسئلت دارم».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای