قهرمانی امیدهای سعودی؛ وزیر ورزش: «مفتخرم».. سرمربی: جاه‌طلبی ما متوقف نمی‌شود

قهرمانی امیدهای سعودی؛ وزیر ورزش: «مفتخرم».. سرمربی: جاه‌طلبی ما متوقف نمی‌شود

تصاحب جوایز قهرمانی در یک روز تاریخی برای ورزش ملی
یکشنبه, 19 ژوئن, 2022 - 18:30

شاهزاده عبدالعزیز الفیصل وزیر ورزش سعودی به ملک سلمان بن عبدالعزیز و ولیعهد شاهزاده محمد بن سلمان به مناسبت قهرمانی تیم المپیک در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲ تبریک گفت.

وی از طریق حساب شخصی خود در توییتر خطاب به یاسر المسحل و اعضای فدراسیون فوتبال سعودی گفت: عرض تبریک به میهن عزیزمان، قهرمانانمان و دستگاه‌های فنی و اداری تیم. همه ما به آنچه به دست آورده‌ایم افتخار می‌کنیم».

جایزه بهترین دروازه‌بان قهرمانی آسیا به نواف العقیدی، پس از بسته نگه داشتن دروازه در هر ۶ بازی، بدون دریافت گل، جایزه بهترین بازیکن قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا به ایمن یحیی پس از درخشش قابل توجه و به ثمر رساندن ۳ گل در ۶ بازی و جایزه بازی جوانمردانه به تیم المپیک سعودی اهدا شد تا سبزها جوایز کمیته برگزاری جام ملت‌های آسیا را تصاحب کنند.

سعد الشهری سرمربی تیم المپیک زیر ۲۳ سال سعودی نیز به نوبه خود به رهبری این کشور، وزیر ورزش و همه ملت سعودی این قهرمانی را تبریک گفت.

الشهری پس از کسب این عنوان در اظهاراتی مطبوعاتی گفت: «هدف ما این است که مردم سعودی را با چنین قهرمانی‌هایی خوشحال کنیم و جاه طلبی ما در مجامع آتی قاره ای و بین‌المللی برای بالا بردن نام پادشاهی متوقف نمی‌شود».

سرمربی تیم ملی در پایان اظهارات خود با تأکید بر اینکه کسب این عنوان قهرمانی حاصل سال‌ها تلاش فراوان است، قول داد، در تورنمنت‌های آینده دستاوردهای بیشتری برای فوتبال سعودی کسب کنند.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای