کمیسیون مد سعودی نمایشگاه «۱۰۰ برند سعودی» در نیویورک برگزار می کند

کمیسیون مد سعودی نمایشگاه «۱۰۰ برند سعودی» در نیویورک برگزار می کند

دوشنبه, 25 ژوئيه, 2022 - 21:15

کمیسیون مد سعودی اعلام کرد «نمایشگاه ۱۰۰ برند سعودی» در ساختمان ۲۳ آیرن منهتن در شهر نیویورک از ۲۶ ژوئیه تا ۷ اوت با حضور صد طراح مد زن و مرد سعودی برگزار می شود تا طراحی های خلاقانه خود از لباس و لوازم تزئینی جانبی را به نمایش بگذارند».

بوراک چکمک رئیس اجرایی کمیسیون مد سعودی گفت «نمایشگاه ۱۰۰ برند سعودی اولین نمایشگاه بین المللی است که در آن چهره های خلاق سعودی آثار و طرح های نوآورانه و فرهنگ محورانه خود را به نمایش می گذارند».

او افزود «ما شهر نیویورک را برای اولین نمایشگاه فشن خلاقانه با الهام از فرهنگ های گوناگون دنیا انتخاب کردیم».

این نمایشگاه از ۸ دسته لباس هاس آماده و مفهومی و مجلسی و دمی کوتور و لباس عروس و کیف دستی و جواهرات و لباس های پوشیده تشکیل شده است.

۱۰۰ طراح این لباس ها را طراحی کردند و این صد نفر از بین ۱۵۰۰ طراح سعودی انتخاب شده اند.

این لباس ها گویای فرهنگ و محیط بومی سعودی هستند.

نمایشگاه از دوشنبه تا چهارشنبه از ۱۱ صبح تا ۷ شب و از پنجشنبه تا شنبه از ۱۱ صبح تا ۸ شب و روزهای یکشنبه از ۱۲ ظهر تا ۶ عصر باز است.

این نمایشگاه که اواخر پارسال در ریاض برگزار شد یکی از برنامه های «۱۰۰ برند سعودی» است که به مدت یک سال توسط کمیسیون مد سعودی اعلام شد و هدف آن حمایت و بازاریابی و ارتقای ۱۰۰ برند تجاری پوشاک سعودی است.

این برندهای صد گانه سعودی با مهارت آموزی و مشورت های تخصصی برای افزایش بازارهای خود در داخل و خارج می کوشند.

برنامه «۱۰۰ برند سعودی» همچنین به دنبال مهارت آموزی طراحان مد سعودی و ایجاد فرصت های معرفی کارهایشان و اخذ مشورت از کارشناسان مد جهان با جلسه های خصوصی یا کارگاه های اطلاع رسانی درباره سوژه هایی مثل طراحی مد و خلاقیت و بازاریابی و استراتژی فروش است.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای