رزمایش سعودی و آمریکا با عنوان «خشم شدید 22» آغاز شد

رزمایش سعودی و آمریکا با عنوان «خشم شدید 22» آغاز شد

این تمرین نظامی با هدف آموزش کار تکمیلی و ترکیبی در ینبع آغاز شد
یکشنبه, 14 اوت, 2022 - 11:00

رزمایش لجستیکی «خشم شدید 22» روز گذشته، بین نیروهای مسلح پادشاهی عربی سعودی و تفنگداران دریایی آمریکا در منطقه عملیاتی استان ینبع (غرب سعودی) آغاز شد.

این رزمایش با حضور احمد الدبیس فرمانده منطقه غرب و تعدادی از افسران ارشد نیروهای مسلح سعودی و از طرف آمریکایی ژنرال پل راک فرمانده تفنگداران دریایی فرماندهی مرکزی ایالات متحده  (سنتکام) و تعدادی از مقامات ارشد ارتش ایالات متحده برگزار شده است، جایی که این مقامات از محل استقرار نیروهای شرکت کننده در رزمایش بازدید کردند.

سرهنگ سعود العقیلی فرمانده «خشم شدید 22» گفت: این رزمایش با هدف تمرین و آموزش اجرای طرح‌های نظامی عملیاتی و لجستیکی دوجانبه، تبادل تجربیات بین دو طرف و آموزش کار تکمیلی و تمرینات ترکیبی برگزار می‌شود.

سرهنگ متیو هاکولا فرمانده نیروهای آمریکایی شرکت کننده در این رزمایش نیز به نوبه خود توضیح داد که رزمایش خشم شدید 22، کار تکمیلی را تقویت می‌کند و سطح سازگاری و آمادگی رزمی نیروهای سعودی و آمریکایی را بالا می‌برد.

این رزمایش یک ماهه شامل تعدادی فرضیه و تمرین در زمینه لجستیک و تیراندازی با گلوله جنگی بین نیروهای سعودی و آمریکایی است.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای