تداعی «ممالک باستان» در «لحظه‌های العلا» 

تداعی «ممالک باستان» در «لحظه‌های العلا» 

فعالیت‌های جشنواره از سپتامبر آغاز می‌شود.. بازگشت «زمستان در طنطوره» 
سه شنبه, 16 اوت, 2022 - 00:00
ماجراجویی فرود از بالای کوه‌ها

جشنواره «لحظه‌های العلا» برجسته‌ترین فعالیت‌های خود را برای باقیمانده سال جاری اعلام کرد، به طوری که از ماه آینده آغاز می‌شود و شامل فعالیت‌های سرگرمی و تفریح ​​و «زمستان طنطوره» و اولین جشنواره متفاوت «ممالک باستان» می‌شود.

این جشنواره همچنین شاهد بازگشت جشنواره «ازمث»، به عنوان اولین رویداد موسیقی متنوع در پادشاهی با ظاهری جدید و رویدادهای مختلف خواهد بود که موسیقی، هنر و خوراکی های را در سه روز متوالی در یکی از دره های زیبای صحرای العلا گردهم می آورد.

با تمرکز فعالیت های موسیقی در دوره های طلوع و غروب خورشید و با آمیزه ای هیجان انگیز که در آن موسیقی شرق با غربپیوند می خوردند، رویداد «ازمث» یکی از جذاب‌ترین رویدادها برای دوستداران موسیقی و هنر خواهد بود که می‌خواهند از دمای بالای هوا در شهرهای بزرگ در تعطیلات آخر هفته، به مناسبت روز ملی سعودی، مصادف با جشنواره، اجتناب کنند.

جشنواره «ممالک باستان» برای ارائه تجربیات گذشته در زمان حال، از طریق تجربیات الهام گرفته از نشانه های تمدن های متوالی 7 هزار ساله که شبه جزیره العرب را خانه خود کرده اند، برگزار می شود، همچنین تجربیاتی با الهام از راه تجاری معروف بخور و عود ارائه می دهد که العلا را به عنوان چهارراه فرهنگ و تجارت در ذهن ها تثبیت کرده است.

جشنواره معروف «زمستان طنطوره» با مجموعه ای از رویدادهای منتخب و شگفت انگیز که مقصد گردشگری العلا را به شکلی جدید و هیجان انگیز معرفی می کند، به صدر جشنواره های «لحظه های العلا» باز می گردد.

رویدادهای امسال شامل تجربه های نوآورانه شام، نمایش های مد لوکس، هنرهای همه جانبه و تئاترهای باز خواهد بود.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای