بوسی: داریی‌های نور الشریف غیرقابل تعرض هستند

بوسی: داریی‌های نور الشریف غیرقابل تعرض هستند

او به «الشرق الاوسط» تأکید کرد که آنچه درزیافته از خانه او بیرون نیامده است
چهارشنبه, 7 سپتامبر, 2022 - 08:45

بوسی، بیوه نور الشریف هنرمند فقید مصری، «اتهامات سهل انگاری» را که اخیراً علیه او و خانواده اش در زمینه فروش برخی از وسایل شوهرش در کنار جاده مطرح شده بود را رد کرد.

وی در اظهاراتی اختصاصی به «الشرق الاوسط» گفت: «ما نمی پذیریم که از هر چیزی که به نور مربوط می شود، نه من و نه دو دخترش، غفلت شود. تمام وسایل و دارایی های مربوط به نور را به کتابخانه الاسکندریه اهدا کرده ایم تا از یک طرف حفظ آن تضمین شود و از طرف دیگر در دسترس همه عاشقان نور قرار گیرد».

 بوسی توضیح داد که «مدیریت کتابخانه اسکندریه قول داده بود که به این مناسبت جشنی برگزار کند، اما این کار را نکردند، اما هر از گاهی چیزهایی ظاهر می شود که من آن را ناچیز می دانم. ممکن است در زمان زندگی یا در زمان بیماری نور از دفترش گرفته شده باشد و مطمئنا از خانه اش بیرون نیامده است و فقط دست نوشته یا عکس هستند. پیش از آن از عده‌ای تعجب کردم که چیزهای متعلق به او را تصرف کردند و برای بازگرداندن آن ها مبلغ زیادی درخواست کردند و ما هم پرداخت کردیم».

 بوسی تاکید می کند: «در واقع من نمی خواستم به این بحران پاسخ دهم... چگونه به این ادعاهای نادرست پاسخ دهم، زیرا آنها ده ها بار شایعه ازدواج من و دخترم می را ساختند. لباس های معمولی نور را به عنوان صدقه به نیت روح مرحوم اهدا کردم که همان کاری است که با لباس مادرم و خواهرم انجام دادم و این امری رایج در مصر است».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای