أُنس جابر: اتفاقات ویمبلدون مرا به سمت بهترشدن در فینال آزاد آمریکا سوق می‌دهد


انس جابر (EPA)
انس جابر (EPA)
TT

أُنس جابر: اتفاقات ویمبلدون مرا به سمت بهترشدن در فینال آزاد آمریکا سوق می‌دهد


انس جابر (EPA)
انس جابر (EPA)

انس جابر تنیس باز تونسی در دومین فینال متوالی گرند اسلم پس از ویمبلدون، شایستگی خود را در راهیابی به فینال تنیس آزاد آمریکا، آخرین گرند اسلم از چهار گرند اسلم، با غلبه بر کارولین گارسیا فرانسوی به اثبات رساند. این بار او با تجربه خود تأکید کرد که «اینجا دیگر وقت کسب عنوان قهرمانی است».
انس جابر در مورد اینکه نظرش در مورد عملکردش چیست، گفت که واقعاً خوب بازی کرده و تصمیم گرفته برای اولین بار از ۱۰۰ درصد توصیه‌های مربیانش پیروی کند (می‌خندد).
او به توصیه مربی خود که ۱۰۰ درصد آنها را از نظر تاکتیکی اعمال کرد، گفت: «او به من گفت که خیلی روی بک هند بازی کنم، زیرا او با فورهند خود بسیار مسلط است. باید روی بازی کردن یک طرف آن تمرکز می‌کردم. همچنین در مورد ارسال چیزهای زیادی به من گفت. می‌دانستم که او هر بار حمله می‌کند؛ بنابراین، بله، فکر می‌کنم از نظر تاکتیکی خیلی خوب بازی کردم».
او در مورد احساسش در مقایسه با راهیابی به فینال ویمبلدون در دو ماه پیش، تأکید کرد که احساس واقعی‌تری دارد… در ویمبلدون، «در خواب بودم، نمی‌توانستم آن را باور کنم. حتی پس از فینال، من به کار خود برگشتم، بدون اینکه متوجه شدم کاری که انجام داده‌ام واقعاً یک شاهکار خارق‌العاده بود. اما این بار فکر می‌کنم کمی به آن عادت کرده‌ام، خوشحالم که نتایج خود را در ویمبلدون تکرار کردم. مردم از دیدن دوباره من در فینال واقعاً تعجب نکردند. شاید الان بدانم در فینال چه کار کنم. خیلی سخت خواهد بود، اما باید تمام تلاشم را انجام دهم. بدون شک از تمام فینالی‌هایی که بازی کرده‌ام، به‌ویژه آخرین فینالی که در ویمبلدون بازی کرده‌ام، یادگرفته‌ام. من هر کاری که در توانم باشد انجام خواهم داد. من اینجا هستم تا عنوان قهرمانی را کسب کنم».
انس که اولین بازیکن عرب و آفریقایی است که در دوران حرفه ای به فینال استادیوم فلاشینگ میدوز می‌رسد، گفت: فینال (ویمبلدون) برای من بسیار سخت بود، به خصوص ست دوم… اما احساس می‌کنم در این فینال، تمام آنچه را که دارم می‌دهم و تمام تلاشم را می‌کنم.
انس که تنها یک سال پیش اولین عنوان WTA خود را به دست آورد، گفت که با اعتباری که نزد هواداران به دست آورده در حال پیشرفت است و بر مدیریت فشار روی زمین تمرکز می‌کند.هتل بانیان تری العلا؛ مهمان نوازی منحصر به فرد در گستره تاریخ


ویلایی رو به مناظر طبیعی زیبا (الشرق الاوسط)
ویلایی رو به مناظر طبیعی زیبا (الشرق الاوسط)
TT

هتل بانیان تری العلا؛ مهمان نوازی منحصر به فرد در گستره تاریخ


ویلایی رو به مناظر طبیعی زیبا (الشرق الاوسط)
ویلایی رو به مناظر طبیعی زیبا (الشرق الاوسط)

استان العلا تاریخ و فرهنگ و تفریح را در یک منطقه بیابانی زیبا و پر از ناهمواری های طبیعی و آثار تاریخی شگفت انگیز چندین میلیون ساله یکجا جمع کرده و به مقصد گردشگران از تمام کشورها تبدیل شده است.
هتل بانیان تری العلا اخیرا افتتاح شده که مجموعه ای از ویلاهای لوکس را در برمی گیرد. این ویلاها بر اساس معماری خیمه های عربی و با الهام از جنبه بادیه نشین گونه هنر معماری نبطی ساخته شده اند تا به بانیان تری العلا رنگ و بوی بومی بدهد. این هتل طوری طراحی شده که مهمانان آن از کلیه خدمات و امکانات لوکس برخوردار باشند.

بانیان تری مکانی آرام در مقصد گردشگری جذاب در سعودی (الشرق الاوسط)

بانیان تری العلا در دل کویر با استانداردهای هتل های لوکس ساخته شده است. این اقامتگاه بیابانی پنج ستاره در یکی از هیجان انگیزترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری دنیا واقع شده و محوطه ای الهام گرفته از مناطق جذاب اطراف دره عشار بوده که مهمانانش از مناظر زیبا مثل شن های روان امتداد یافته تا شیب های تند ماسه سنگ ها و سازه های سنگی صعب العبور لذت می برند.

این اقامتگاه مجلل یک مجموعه سلامت با خدمات درمانی متعدد دارد (الشرق الاوسط)

مهمانان این خلوتگاه بیابانی می توانند با برنامه ها و تورهای متعدد و سفرهای ماجراجویانه و هیجان انگیز بخش های جدیدی از میراث تاریخی استان العلا را کشف کنند. این تورها هر کدام گوشه ای از پیشینه و قدمت تاریخی استان العلا و ساکنانش در طول تاریخ را نشان می دهند.
این اقامتگاه لوکس دو رستوران دارد؛ رستوران تایلندی معروف «زعفران» Saffron با غذاهای مدرن با کیفیت و رستوران Harrat که علاوه بر غذاهای محلی همه جنبه های فرهنگی و هنری و صنایع دستی بومی منطقه را به نمایش می گذارد.
اقامتگاه لوکس بانیان تری همچنین یک مرکز اسپا و سلامت آسیایی و بومی با خدمات رفاهی بسیار مجلل دارد.

اقامتگاه بانیان العلا چندین مجتمع بزرگ ویلایی لوکس از جمله ویلاهای یک اتاق خوابه با استخر و ویلاهای دو اتاق خوابه و ویلاهای لوکس سه اتاق خوابه با حفظ امنیت و حریم خصوصی و آرامش مهمانان دارد.

رستورانی که با الهام از محیط این اقامتگاه غذاهای محلی سرو می کند (الشرق الاوسط)

بانيان تری العلا اقامت لوکس در فضای آرام را فراهم می کند و مهمانان می توانند در این مجموعه لوکس در کلاس های یوگا شرکت کنند و از انواع روش های مدیتیشن درمانی رایگان برخوردار شوند.
رستورانی که با الهام از محیط این اقامتگاه غذاهای محلی سرو می کند (الشرق الاوسط)

مسئولان این هتل بیابانی عمدتا بر روی ارایه برنامه های منحصر به فرد برای یک آغاز تازه تمرکز دارند. بانیان تری العلا موقعیت جغرافیایی بی نظیری در دره عشار دارد و تالارهای متعددی برای برگزاری مراسم ازدواج مجلل و میزبانی رویدادهای اجتماعی طبق ذوق و سلیقه مهمانان را در خود جای داده است.

ویلای ۳ اتاق خوابه (الشرق الاوسط)

گفتنی است که شهر العلا در سعودی در گزارش سازمان جهانی گردشگری در فهرست پرتوریستی ترین شهرهای دنیا صدر نشین شد. این گزارش همچنین افزود العلا محوطه ای فوق العاده و بی نظیر برای میراث طبیعی و بشریت با قدمت چندین هزار ساله است.

بانیان تری مکانی آرام در مقصد گردشگری جذاب در سعودی (الشرق الاوسط)

سازمان جهانی گردشگری خاطر نشان کرد که العلا با کوه های بلند و بیش از ۹۰۰ تاسیسات و آموزشگاه کوزه گری و جواهر سازی و صنایع دستی محلی به مقصد اصلی گردشگری در سعودی تبدیل شده است