افتتاح جشنواره موسم ریاض با نمایش هزاران پهپاد و اجرای آن ماری

افتتاح جشنواره موسم ریاض با نمایش هزاران پهپاد و اجرای آن ماری

نمایش پرشکوه ویژگی های مناطق پانزده گانه جشنواره
شنبه, 22 اکتبر, 2022 - 08:45
آتش بازی بر فراز پایتخت به مناسب آغاز موسم ریاض، بزرگ ترین جشنواره تفریحی خاورمیانه (عکس: یزید السمرانی)

سومین جشنواره تفریحی موسم ریاض با یک کنسرت بزرگ و نمایش پهپادی و ترسیم برنامه های این دوره بر فراز پایتخت سعودی آغاز شد.
مناطق پانزده گانه که محل برگزاری جشنواره موسم ریاض هستند نیز در برنامه افتتاحیه به طور جداگانه در چندین درشکه حاضر شدند و ویژگی ها و برنامه های آن مناطق در بزرگ ترین جشنواره تفریحی خاورمیانه به نمایش گذاشته شد.
ترکی آل الشیخ رئیس هیات مدیره کمیسیون تفریح و سرگرمی در سعودی ضمن تشکر و قدردانی از حمایت سران کشور از بخش سرگرمی و موسم ریاض به حاضران در سومین دوره جشنواره خوشامد گفت.شرکت کنندگان در موسم ریاض


آن ماری خواننده معروف در این مراسم ترانه های معروفش را اجرا کرد که با استقبال مردم در این شب به یاد ماندنی در ریاض همراه شد.
سیرک دو سوله در آغاز جشن برنامه ۳۳ دقیقه ای با شرکت بیش از ۵۸ هنرمند و ۳ خواننده داشت و مناطق پانزده گانه موسم ریاض هم برنامه هنری اجرا کردند. نمایش های آکروباتیک و حرکات نمایشی موتور سواری و ژیمناستیک و پرش از توی حلقه ها و نمایش با موزیک و اورکستر از جمله برنامه های دیگر افتتاحیه بودند.
گروه موسیقی محلی با حضور موضی الشمرانی و شبح بیشه از خوانندگان معروف موسیقی محلی سعودی در این مراسم اجرا داشتند.از برنامه های افتتاحیه (عکس: مشعل القدیر)مراسم افتتاحیه مورد استقبال حاضران قرار گرفت. سومین دوره موسم ریاض طی چند ماه آینده شامل برنامه های متنوع خواهد بود و به مراتب بزرگ تر از دوره های سابق به نظر می رسد و کنسرت ها و نمایشنامه ها و برنامه های متنوعی را در خود جای داده است.
بخش اعظم بازدید کنندگان منتظر افتتاح مناطق تفریحی موسم ریاض هستند که برنامه های متنوعی را در بر می گیرد و در دوره گذشته مورد استقبال گسترده قرار گرفت و بیشترین تعداد هنرمندان جهان را جذب کرد.


۱۵ منطقه محل برگزاری این جشن تفریح و سرگرمی از استانداردها و خدمات لجستیکی بهینه و ابزارهای رفاهی برخوردار هستند و این موضوع در دوره قبلی در ۲۰۲۲ هم قابل ملاحظه بود که بخشی از این مناطق جشنواره به تاسیسات خدماتی به ساکنان و گردشگران در ریاض تبدیل شدند.


A large crowd of people</p>
<p>Description automatically generated with medium confidence
استقبال گسترده از جشن تفریحی ریاضبخش های مختلف این جشنواره از شنبه (۲۳ اکتبر)‌ آغاز به کار می کنند که در این میان می تواند به منطقه «بولیوارد ریاض سیتی» با برنامه های سرگرمی گوناگون و «وینتر واندرلند» با بزرگ ترین پیست اسکی در منطقه و «باغ السویدی» با برنامه ها و نمایش های فرهنگی متعدد از سراسر دنیا اشاره کرد.
جشن موسم ریاض ۲۰۲۲ در ۱۵ منطقه تفریحی برگزار می شود و بزرگ ترین دریاچه مصنوعی دنیا را در خود جای داده است. تلفریک و لانج های آسمانخراش و سیرک دو سوله و برنامه های ورزشی مثل جام کشتی کج WWE ریاض و مسابقات فوتبال بین تیم پاری سن ژرمن و ستارگان الهلال و النصر و آتش بازی های ۶۵ روزه و طیف گسترده ای از نمایشنامه های سعودی و عربی و کنسرت و نمایشگاه های سنتی و خارجی انیمه و عطر و گیم و برنامه های خانوادگی و غیره از دیگر ویژگی های این دوره هستند.


A group of people in white robes</p>
<p>Description automatically generated with medium confidence


کنسرت گروه محلی با همخوانی موضی الشمرانی و شبح بیشه که در مراسم افتتاحیه ترانه اختصاصی اجرا کردند (عکس: مشعل القدیر)


رستوران ها و کافی شاپ های لوکس و فروشگاه ها و برندهای معروف دنیا و گیم های متنوع و امکاناتی رفاهی مثل خدمات ماساژ و سینما و ویوی شهر ریاض با تلفریک و زیردریایی های تفریحی در سومین دوره موسم ریاض وجود دارد. گزینه ها و امکانات تفریحی و رفاهی متنوع دیگری هم برای اولین بار در این دوره فراهم شده است.


 


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای