خالد بن سلمان: پیشوایان و پادشاهان سعودی میهن سرافرازی ساختند  

خالد بن سلمان: پیشوایان و پادشاهان سعودی میهن سرافرازی ساختند  

چهارشنبه, 22 فوریه, 2023 - 12:15
‍شاهزاده خالد بن سلمان بن عبد العزیز وزیر دفاع سعودی (واس)

شاهزاده خالد بن سلمان بن عبد العزیز وزیر دفاع سعودی گفت «سالروز روز تاسیس (حکومت سعودی) یادآور داستان ها و حماسه سرایی های امامان و پادشاهان این سرزمین در طول تاریخ است. آنان برای ما وطن سربلند را ساختند. ایمان بستر این سرزمین و دانش و معرفت و وحدت کلمه پایه و اساس سرزمین ما هستند. سعودی سرزمین عزت ملی و امنیت و ثبات شد».

وزیر دفاع سعودی در ادامه پیام تبریک به مناسبت سالروز روز تاسیس خطاب به ملک سلمان بن عبد العزیز خادم حرمین شریفین و شاهزاده محمد بن سلمان بن عبد العزیز ولیعهد افزود «وزارت دفاع ارزش های ریشه دار را از سالروز روز تاسیس وام می گیرد. نقش و تاسیس و مراحل توسعه وزارت دفاع برخاسته از ارزش های تاریخی آبا و اجدادی ما در دفاع و صیانت با عزم و اراده از میهن است».

شاهزاده خالد بن سلمان خاطر نشان کرد «با ژرف اندیشی و آینده نگری سران مدبر و اراده مردم سعودی روند سازندگی و رشد و شکوفایی را در دوران رهبری خادم حرمین شریفین و ولیعهد و نخست وزیر ادامه می دهیم».

وزیر دفاع سعودی پیام تبریک و درود به نیروهای مسلح و مرزبانان قهرمان سعودی که در راه کشور و سران سعودی و حفظ امنیت و ثبات جانفشانی و فداکاری می کنند ارسال کرد.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای