ام‌بی‌سی: سریال معاویه در حال آماده‌سازی است.. بیانیه‌های منسوب، ساختگی هستند

این شبکه تأکید کرد زمان پخش این سریال را پس از اتمام اعلام خواهد کردگروه ام بی سی نسبت به انتشار بیانیه‌های جعلی هشدار داد (الشرق الاوسط)
گروه ام بی سی نسبت به انتشار بیانیه‌های جعلی هشدار داد (الشرق الاوسط)
TT

ام‌بی‌سی: سریال معاویه در حال آماده‌سازی است.. بیانیه‌های منسوب، ساختگی هستندگروه ام بی سی نسبت به انتشار بیانیه‌های جعلی هشدار داد (الشرق الاوسط)
گروه ام بی سی نسبت به انتشار بیانیه‌های جعلی هشدار داد (الشرق الاوسط)

شبکه تلویزیونی ام‌بی‌سی امروز (چهارشنبه) تأکید کرد که بیانیه‌های منسوب به این شبکه و منتشرشده در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی دربارهٔ سریال «معاویه» ساختگی و بی‌اساس است.
این گروه در بیانیه‌ای به منتشرکنندگان این بیانیه‌های ساختگی و جعلی که به صورت عمدی یا ناخواسته آنها را تبلیغ می‌کند، هشدار داد و گفت که آنها با این اقدام خود را تحت مسئولیت حقوقی قرار خواهند داد.
این شبکه اظهار کرد: سریال معاویه هم از نظر تولیدی و هم هنری همچنان در حال آماده شدن است و به محض آماده شدن تاریخ پخش آن اعلام خواهد شد.
این بیانیه تأکید کرد که داده‌های مربوط به آن، فقط آنهایی هستند که به‌طور رسمی از سوی شبکه صادر شده و از طریق دفتر رسانه ای آن توزیع می‌شود.
ام بی سی اشاره کرد که تنها منبع معتبر اطلاعات مربوط به تولیدات، برنامه‌ها، زمان‌بندی برنامه‌ها و محتوای رسانه‌های آن، پیج‌ها، پلتفرم‌ها و صفحات رسمی MBC است.هتل بانیان تری العلا؛ مهمان نوازی منحصر به فرد در گستره تاریخ


ویلایی رو به مناظر طبیعی زیبا (الشرق الاوسط)
ویلایی رو به مناظر طبیعی زیبا (الشرق الاوسط)
TT

هتل بانیان تری العلا؛ مهمان نوازی منحصر به فرد در گستره تاریخ


ویلایی رو به مناظر طبیعی زیبا (الشرق الاوسط)
ویلایی رو به مناظر طبیعی زیبا (الشرق الاوسط)

استان العلا تاریخ و فرهنگ و تفریح را در یک منطقه بیابانی زیبا و پر از ناهمواری های طبیعی و آثار تاریخی شگفت انگیز چندین میلیون ساله یکجا جمع کرده و به مقصد گردشگران از تمام کشورها تبدیل شده است.
هتل بانیان تری العلا اخیرا افتتاح شده که مجموعه ای از ویلاهای لوکس را در برمی گیرد. این ویلاها بر اساس معماری خیمه های عربی و با الهام از جنبه بادیه نشین گونه هنر معماری نبطی ساخته شده اند تا به بانیان تری العلا رنگ و بوی بومی بدهد. این هتل طوری طراحی شده که مهمانان آن از کلیه خدمات و امکانات لوکس برخوردار باشند.

بانیان تری مکانی آرام در مقصد گردشگری جذاب در سعودی (الشرق الاوسط)

بانیان تری العلا در دل کویر با استانداردهای هتل های لوکس ساخته شده است. این اقامتگاه بیابانی پنج ستاره در یکی از هیجان انگیزترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری دنیا واقع شده و محوطه ای الهام گرفته از مناطق جذاب اطراف دره عشار بوده که مهمانانش از مناظر زیبا مثل شن های روان امتداد یافته تا شیب های تند ماسه سنگ ها و سازه های سنگی صعب العبور لذت می برند.

این اقامتگاه مجلل یک مجموعه سلامت با خدمات درمانی متعدد دارد (الشرق الاوسط)

مهمانان این خلوتگاه بیابانی می توانند با برنامه ها و تورهای متعدد و سفرهای ماجراجویانه و هیجان انگیز بخش های جدیدی از میراث تاریخی استان العلا را کشف کنند. این تورها هر کدام گوشه ای از پیشینه و قدمت تاریخی استان العلا و ساکنانش در طول تاریخ را نشان می دهند.
این اقامتگاه لوکس دو رستوران دارد؛ رستوران تایلندی معروف «زعفران» Saffron با غذاهای مدرن با کیفیت و رستوران Harrat که علاوه بر غذاهای محلی همه جنبه های فرهنگی و هنری و صنایع دستی بومی منطقه را به نمایش می گذارد.
اقامتگاه لوکس بانیان تری همچنین یک مرکز اسپا و سلامت آسیایی و بومی با خدمات رفاهی بسیار مجلل دارد.

اقامتگاه بانیان العلا چندین مجتمع بزرگ ویلایی لوکس از جمله ویلاهای یک اتاق خوابه با استخر و ویلاهای دو اتاق خوابه و ویلاهای لوکس سه اتاق خوابه با حفظ امنیت و حریم خصوصی و آرامش مهمانان دارد.

رستورانی که با الهام از محیط این اقامتگاه غذاهای محلی سرو می کند (الشرق الاوسط)

بانيان تری العلا اقامت لوکس در فضای آرام را فراهم می کند و مهمانان می توانند در این مجموعه لوکس در کلاس های یوگا شرکت کنند و از انواع روش های مدیتیشن درمانی رایگان برخوردار شوند.
رستورانی که با الهام از محیط این اقامتگاه غذاهای محلی سرو می کند (الشرق الاوسط)

مسئولان این هتل بیابانی عمدتا بر روی ارایه برنامه های منحصر به فرد برای یک آغاز تازه تمرکز دارند. بانیان تری العلا موقعیت جغرافیایی بی نظیری در دره عشار دارد و تالارهای متعددی برای برگزاری مراسم ازدواج مجلل و میزبانی رویدادهای اجتماعی طبق ذوق و سلیقه مهمانان را در خود جای داده است.

ویلای ۳ اتاق خوابه (الشرق الاوسط)

گفتنی است که شهر العلا در سعودی در گزارش سازمان جهانی گردشگری در فهرست پرتوریستی ترین شهرهای دنیا صدر نشین شد. این گزارش همچنین افزود العلا محوطه ای فوق العاده و بی نظیر برای میراث طبیعی و بشریت با قدمت چندین هزار ساله است.

بانیان تری مکانی آرام در مقصد گردشگری جذاب در سعودی (الشرق الاوسط)

سازمان جهانی گردشگری خاطر نشان کرد که العلا با کوه های بلند و بیش از ۹۰۰ تاسیسات و آموزشگاه کوزه گری و جواهر سازی و صنایع دستی محلی به مقصد اصلی گردشگری در سعودی تبدیل شده است