ریاض میزبان همایش ابداع فرهنگی خلیجی-بریتانیایی

ریاض میزبان همایش ابداع فرهنگی خلیجی-بریتانیایی

حضور بیش از 250 کارشناس، دانشجو و هنرمند
پنجشنبه, 31 ژانویه, 2019 - 11:15

مدیریت عمومی فرهنگ سعودی و شورای فرهنگی بریتانیایی از برگزاری همایش ابداع فرهنگی در روزهای یکشنبه و دوشنبه آینده در شهر ریاض خب  دادند. 

در این همایش که اولین رویداد در نوع خود است، مجموعه برجسته‌ای از سخنگویان مهم و نمایندگان بخش‌های مختلف فرهنگی و ابداعی در مناطق مختلف خلیج و انگلیس حضور خواهند یافت.

این همایش طی دو روز در مرکز فرهنگی ملک فهد در ریاض برپا خواهد شد و مجموعه‌ بیش از 250 نفر از کارشناسان، دانشجویان و هنرمندان در آن شرکت خواهند کرد. 

هدف از این همایش بررسی امکانات اجتماعی، اقتصادی و ابداعی مهم در خلیج است و برنامه‌ریزی برای چگونگی همکاری دولت‌ها، سازمان‌ها و کارشناسان و نوآوران و به طور کلی جامعه در این زمینه. همچنین توانمند سازی و ایجاد فرصت‌های طلایی در آینده در زمینه پیشه و مهارت و ایجاد تحول در نسل‌های آینده.

در این همایش تریبونی وجود خواهد داشت برای غنا بخشیدن و برجسته ساختن تصمیم سازان در خصوص تکنیک‌های ابداعی و نمایندگان مهم و کارشناسان موسسه‌های فرهنگی پیشگام تا در باره اهمیت مشارکت بین‌المللی و مبادله تجارب و اندیشه‌ها و افکار نوگرایانه و توسعه بخش‌های ابداعی در آموزش با هم به گفت‌وگو بنشینند. 

همچنین مسائلی چون بهترین راه‌های جدید به کارگیری نیروی انسانی، میزان افزایش سرمایه گذاری در مهارت‌های رایانه‌ای در بخش فرهنگی و فعالیت‌های اقتصادی و افزایش شاخص‌های رشد و ابتکار مورد کنکاش قرار خواهند گرفت.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای