«سابک» سعودی سومین برند تجاری برتر جهان

«سابک» سعودی سومین برند تجاری برتر جهان

جمعه, 8 فوریه, 2019 - 11:30

برند فاینانس، مؤسسه معتبر و معروف جهان در امور برندهای مختلف گزارش داد، شرکت «سابک» سعودی توانست جایگاه بالایی را در میان برندهای تجاری از لحاظ ارزش در بخش پتروشیمی محقق کند.

به گزارش الشرق الاوسط، «سابک» در این گزارش توانست یکی از سه شرکت جهانی بخش پتروشیمی باشد به طوری که ارزش برند تجاری آن ۳٫۹۴۶ میلیارد دلار برآورد شد که نشان دهندهٔ رشد مستمر آن برای ۵ سال متوالی است و نسبت به سال گذشته افزایش ۷ درصدی داشته‌است.

یوسف البنیان نایب رئیس هیئت مدیره «سابک» و مدیر اجرایی آن گفت: این پیشرفت نشان دهندهٔ تلاش‌های گروهی در جهت تحقق چشم‌انداز شرکت است.

وی این دستاورد را در نتیجهٔ موفقیت برنامهٔ تحولی شرکت، پایبندی آن به تقویت عملکرد، کسب اطمینان مشتریان در سر تا سر جهان و تلاش‌های کارمندان شرکت دانست.

وی افزود: تمام این عوامل باعث ادامهٔ روند افزایش ارزش برند تجاری این شرکت در آینده خواهد شد.

وی اظهار کرد: ارزیابی مستقل جایگاه ما نتیجهٔ ملموس تلاش‌های ما در جهت ایجاد تصویر جهانی قوی و ویژه برای برندمان است که نشان دهندهٔ شعار ما تحت عنوان «شیمی و تداوم» است.

وی در پایان گفت: ما همیشه برای کشف راهکارهای جدید برای برجسته کردن برند خود و حفظ هویت و تجسم آن در روابطمان با ارگان‌های ذیربط تلاش می‌کنیم.

گفتنی است مؤسسه «برند فاینانس» برای تعیین ارزش برند شرکت‌های روشی خاصی دارد که مبتنی بر اطلاعات ارگان‌های ذیربط و رضایت آنها از برند، عملکرد و ارزش مالی برند است.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای