اعلام راهبرد شرکت "اروبا" برای دیجیتالی كردن نهادهای سعودی

اعلام راهبرد شرکت "اروبا" برای دیجیتالی كردن نهادهای سعودی

جمعه, 8 فوریه, 2019 - 13:15

شرکت " Aruba" نتورک در سعودی که در حوزه شبکه های سیمی و وایرلس فعالیت می کند از برنامه راهبردی خود در سال جدید میلادی خبر داد. اروبا که وابسته به هیولت پاکارد اینترپرایز است از تحول دیجیتالی در نهادها و موسسات سعودی حمایت می کند.

به گفته این شرکت، رویکرد اصلی اروبا اتکا به راهکارهای مشکلاتی است که شرکت ها و نهادها در زمینه راه اندازی و تعمیر شبکه های وایرلس پایدار و امن و ساده و هوشمند با آن روبرو هستند. این شبکه ها می توانند اطلاعات و داده ها را با سرعت فراوان و پوشش کامل محیط کاری رد و بدل کنند.

اروبا در بیانیه ای افزود «رویکردهای فنی متعددی برای موسسات در زمینه راهکارهای انتقال در سال ۲۰۱۹ وجود دارند که شرکت های سعودی باید در جریان آنها قرار بگیرند. موضوع امنیت سایبری و جنگ سایبری همواره در اولویت قرار دارد. به اینها باید اهمیت وجود راهکار برای ایجاد شبکه های امن را هم افزود. توانایی شناخت کاربران و نوع اطلاعات موجود در یک شبکه و محتوای مطالب کاربران و نظارت مستمر برای جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار هم از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

این شرکت افزود «امنیت سایبری همچنان در راس اولویت شرکت ها در سال ۲۰۱۹ قرار دارد. ابزارهای نوینی در حوزه امنیت سایبری وجود دارد که از اقدامات متعارف فراتر رفته. مثلا، فراهم کردن ابزارهای تحلیل و بررسی رفتار کاربران از جمله ابزارهای پیشرفته و نوین است که می تواند شیوه رفتاری کاربران را تشخیص داده و  رفتار غیر طبیعی کاربران را به گروه فناوری اطلاعات ابلاغ کند.

 


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای