شعارهای نژادپرستانه علیه محمد صلاح؛ باشگاه وستهام پیگیر خاطیان

شعارهای نژادپرستانه علیه محمد صلاح؛ باشگاه وستهام پیگیر خاطیان

شنبه, 9 فوریه, 2019 - 14:15
مدیران باشگاه وستهام روز چهارشنبه اعلام کردند که پرونده توهین نژاد پرستانه علیه محمد صلاح ستاره مصری جهان فوتبال و بازیکن لیورپول که دوشنبه شب روی داد را به صورت جدی پیگیری می‌کنند. این بازی با تساوی 1-1 پایان یافت.

 

ویدیویی در فضای اجتماعی منتشر شد که نشان می داد هنگامی که محمد صلاح در بازی دوشنبه شب یک کرنل گرفته بود، صدایی حاوی توهین نژاد پرستانه به این بازیکن مسلمان مصری و دین وی به گوش رسید.

 

باشگاه وستهام در بیانیه‌ای اعلام کرد که برای شناسایی این شخص و هر فرد دیگری که بانی این تنش است اقدام کرده است.

 

مسئولان باشگاه نیز تاکید کردند که باید بدون در نظر گرفتن سن، نژاد، مذهب یا باور، جنسیت، گرایش و هر چیز دیگری از هواداران در استادیوم لندن استقبال شود. جزئیات رفتار هر فردی که مرتکب چنین جرمی شده است به پلیس منتقل خواهد شد و وی با ممنوعیت همیشگی در طول زندگی خود در استادیوم لندن مواجه خواهد شد زیرا در این ورزشگاه هیچ جایگاهی برای این رفتار وجود ندارد."

 

کاربر منتشر کننده این ویدیو در توئیتر می‌گوید: من به تماشای بازی اخیر لیورپول رفته بودم که با شنیدن این صدای توهین آمیز خیلی منزجر شدم، چنین اشخاصی در جامعه ما جایگاهی ندارند.

 

محمد صلاح به مسئله پیش آمده در بازی دوشنبه شب، هیچ واکنشی نشان نداد و حاشیه ایجاد نکرد.

 

در عین حال باشگاه لیورپول اعلام کرد تمام تلاش خود را برای حمایت از این بازیکن به کار خواهد بست.

 

گفتنی است که محمد صلاح جایزه بهترین بازیکن لیگ گذشته انگلیس شد. وی در حال حاضر آقای گل لیگ با 16 گل زده در صدر گلزنان قرار دارد. وی همچنین اخیرا به عنوان بهترینم بازیکن ماه گذشته لیگ برتر انگلیس شناخته شد.

اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای