گلف ایر: تنها پنج خلبان استعفا داده اند

گلف ایر: تنها پنج خلبان استعفا داده اند

الزیانی: تنها ۲ درصد پروازها کنسل شده است
پنجشنبه, 28 فوریه, 2019 - 21:30

یک مقام ارشد بحرینی روز چهارشنبه (۲۷ فوریه) ضمن تکذیب خبر استعفای دسته جمعی خلبان شرکت هواپیمایی گلف ایر گفت تنها دو درصد پروازهای شرکت در ماه فوریه کنسل شده است.

زاید بن راشد الزیانی وزیر صنایع و تجارت و گردشگری بحرین و رییس هیات مدیره شرکت هواپیمایی گلف ایر افزود «این شرکت ۳۶۲ خلبان در اختیار دارد و تنها ۵ خلبان استعفا داده اند. ۱۸ خلبان هم به تازگی استخدام شده اند که در ماه مارس و آوریل آغاز به کار می کنند».

شرکت گلف ایر دوره آموزش خلبانی برای ۶۰ خلبانی بحرینی آغاز کرده که ۴۰ نفر آنها به این شرکت پیوستند و ۲۰ نفر دیگر در حال کارآموزی هستند.

الزیانی افزود «گلف ایر اقدامات فوری برای بررسی دلایل کنسل شدن برخی پروازها اتخاذ کرد. تعداد این پروازها از دو درصد برنامه پروازهای فوریه فراتر نمی رود. پروازهای لغو شده بر یک درصد کل مسافران این شرکت تاثیر گذاشت. این شرکت در حال بررسی اقداماتی برای خودداری از وقوع چنین مواردی در آینده است».

الزیانی گفت «ارائه خدمات مناسب به مسافران همواره در راس اولویت های گلف ایر بوده است. این شرکت و مسئولان آن همواره از ویژگی شایستگی و اخلاص در همه بخش ها برخوردار بوده اند».

او خاطر نشان کرد گلف ایر در حال کارآموزی و استخدام خلبانان بحرینی برای ارتقای ناوگان تازه تاسیس این شرکت است. الزیانی ابراز امیدواری کرد که همه بتوانند برای ادامه برنامه های توسعه خدمات گلف ایر همکاری کنند. گلف ایر شرکت هواپیمایی ملی بحرین است.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای