​نسخه فارسی ایندیپندنت راه‌اندازی شد

​نسخه فارسی ایندیپندنت راه‌اندازی شد

دوشنبه, 20 مه, 2019 - 21:30

شرکت پژوهش و بازاریابی سعودی (SRMG) از راه‌اندازی وب سایت فارسی روزنامه اینترنتی ایندیپندنت به آدرس (Independentpersian.com) خبر داد.

به گزارش الشرق الاوسط، پیش از این نسخه عربی، ترکی و اردوی این روزنامه طبق قراردادی با این گروه رسانه‌ای سعودی در سال ۲۰۱۷ میلادی راه اندازی شده بود.

بنابراین گزارش، این شرکت همچنین از انتصاب کامیلیا انتخابی فرد روزنامه‌نگار و تحلیل گر مسائل سیاسی به عنوان سردبیر ایندیپندنت فارسی خبر داد.

دفتر این وب سایت با حضور افراد رسانه ای و روزنامه نگاران خبره و متخصص در نیویورک کار خود را آغاز کرده‌است.

انتخابی فرد دارای تجارب غنی در زمینه‌های روزنامه‌نگاری، تحلیل سیاسی و امور پژوهشی است و از ویژگی‌های آن احاطه گسترده به مسائل سیاسی جهان عرب و ایران است.

به گفته مسئولان این شرکت وب سایت فارسی ایندیپندنت تحولی متفاوت که به سبد تریبون‌های فارسی این شرکت همچون نسخه فارسی الشرق الاوسط و نسخه فارسی المجله اضافه می‌شود.

پیش از این در سال گذشته میلادی شرکت پژوهش و بازاریابی سعودی از راه اندازی وبسایت‌های جدیدی به چهار زبان عربی، اردو، ترکی و فارسی به همراه حساب‌های کاربری در شبکه‌های اجتماعی برای روزنامه اینترنتی ایندیپندنت خبر داده بود.

عبدالرحمن الرویتع رئیس هیئت مدیره گروه پژوهش و بازاریابی سعودی، در این رابطه گفت: راه اندازی نسخه فارسی ایندیپندنت مرحله چهارم و آخرین مرحله از پروژه چندمرحله‌ای ما با این شرکت بریتانیایی است.

الرویتع افزود: امیدواریم که این وب سایت مخاطبان گسترده‌ای از فارسی زبانان در جهان را جذب کند؛ مخاطبانی که علاقمندند محتوای متنوع و حرفه ای دریافت کنند. همچنین امیدواریم که این طرح‌های رسانه ای صنعت رسانه و محتوای آن را در منطقه و جهان غنی سازد.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای