جواهرات جوانا قسطنطین؛ یادآور طراوت بیروت و هیاهوی نیویورک

جواهرات جوانا قسطنطین؛ یادآور طراوت بیروت و هیاهوی نیویورک

شنبه, 15 ژوئن, 2019 - 21:00
طراحی قطعات بزرگ و رنگ های شاد

برخی ستاره های هالیوود مثل ریانا و آلیشا کیز و بلا تورن و نیز ستاره های جهان عرب همچون نانسی عجرم با جواهرات جوانا لورا قسطنطین ظاهر می شوند. بانوانی که همیشه و همه جا شیک پوش هستند به سراغ او می روند. جواهرات جوانا بیانگر شخصیت و احساسات و اندیشه مشتریانش است. جوانا هر چه پا به سن می گذارد طرح هایش زیباتر می شوند.

جوانا درباره سیر تحول کارهایش می گوید «طرح هایم مثل داستانی است که بخش هایش روز به روز کامل تر می شود. من با هر مجموعه درس تازه ای یاد می گیرم. تجربه و سفر و گالری هایم و اقامت در کشورهای مختلف و گرمای مطبوع بیروت و شلوغی بیروت و وقار پاریس و منحصر به فرد بودن لس آنجلس الهام بخش کارهایم هستند».

او پشتکار و صبر را به عنوان عوامل موفقیت خود ارزیابی می کند. جوانا تسلیم شرایط دشوار نمی شود. او کارش را دوست دارد.

این طراح جوان لبنانی که در مدرسه مد و فشن پارسونز نیویورک درس خوانده است افزود زیور آلات همراه و یار همیشگی زنان هستند. جواهرات بیانگر زنانگی آنها هستند.

او درباره کلکسیون جدید می گوید «وقتی طراحی مجموعه را شروع کردم حس متناقض و خوبی در عین حال در من ایجاد کردم. حس کردم که در برابر امواج اقیانوس ایستاده ام». او معمولا از قطعات بزرگ نقره و برنز و سنگ های نیمه قیمتی و طلا با رنگ های شاد استفاده می کند. او از مد پیروی می کند.

جوانا گفت «زیورآلات و لباس مکمل یکدیگر هستند. این دو تا که در یک جا جمع شوند می توان به استایل شیک رسید. جواهرات نیز مثل لباس نیاز به ست کردن دارد. در پوشیدن جواهرات باید به شکل چهره و گردن توجه کرد و نباید فقط دنبال مد بود. گردن بند بلند مثلا مناسب خانم هایی که گردن کوتاه دارند است. گوشواره های بزرگ و دراز مثلا مناسب خانم هایی که گردن کوتاه دارند نیست».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای