رئیس سازمان حج ایران خدمات‌رسانی سعودی به حجاج را ستود

رئیس سازمان حج ایران خدمات‌رسانی سعودی به حجاج را ستود

شنبه, 24 اوت, 2019 - 09:45

علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت ایران که به همراه عبدالفتاح نواب نمایندهٔ رهبر ایران در امور حج و زیارت و عصام ازهر رئیس مؤسسه مطوفین حجاج ایرانی در سعودی از حاجیان ایرانی بستری شده در بیمارستان تخصصی نور در مکهٔ مکرمه عیادت می‌کردند، خدمات پزشکی ارائه شده به حاجیان را ستود.
به گزارش الشرق الاوسط، رئیس سازمان حج و زیارت ایران پس از عیادت از بیماران ایرانی و حصول اطمینان از سلامتی آنها، از مدیر بیمارستان تخصصی نور و کادر پزشکی آن تشکر و قدردانی کرد.
از سوی دیگر، فواز الجهنی مدیر بیمارستان تخصصی نور در مکهٔ مکرمه اظهار کرد: وزارت بهداشت بنابر سفارش خادم حرمین شریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود و ولیعهدشان شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود همه توان فنی و پزشکی خود را برای خدمات رسانی به حاجیان بیت الله الحرام به‌کار بسته‌است.
وی افزود: بخش فوریت‌های پزشکی بیمارستان تخصصی نور ۱۹۹ بیمار ایرانی را پذیرش کرده و خدمات پزشکی مورد نیاز را به آنان ارائه کرده‌است، همچنین ۷۱ بیمار در بخش‌های داخلی این بیمارستان بستری شده‌اند و ۲۰ مورد تحت عمل جراحی قرار گرفته‌اند که همهٔ این عمل‌ها موفقیت‌آمیز بوده‌است.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای