​خالدبن‌سلمان: همکاری سعودی و امارات پشتوانه امنیت و ثبات منطقه است

​خالدبن‌سلمان: همکاری سعودی و امارات پشتوانه امنیت و ثبات منطقه است

دوشنبه, 26 اوت, 2019 - 19:15

شاهزاده خالد بن سلمان معاون وزیر دفاع سعودی تأکید کرد روابط برادرانه مستحکم میان پادشاهی عربی سعودی و امارات متحده عربی و رهبرانشان و همچنین همکاری عمیق میان دو کشور در زمینه‌های مختلف سنگ زیربنای امنیت، ثبات و رفاه منطقه در رویارویی با طرح‌های افراط‌گرایی، هرج و مرج، فتنه و تجزیه است.

به گزارش الشرق الاوسط، شاهزاده خالد بن سلمان امروز دوشنبه در توئیتی نوشت: «امروز با برادرانمان در امارات برای تحقق امنیت و ثبات در عدن، شبوه و أبین همکاری می‌کنیم و در چارچوب ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن برای پکپارچه کردن صف‌ها و وحدت کلمه جهت مقابله با تهدیدهای تروریستی چه از سوی حوثی‌های مورد حمایت ایران یا گروه‌های القاعده و داعش تا برقراری امنیت و ثبات در تمامی مناطق یمن ادامه می‌دهیم».

معاون وزیر دفاع سعودی در ادامه افزود: «گفت‌وگوهای داخلی یمن و نه درگیری‌های داخلی آن، تنها راه برون رفت از اختلافات داخلی این کشور است. میان کسی که برای منافع کشورش و راه‌های ایجاد زندگی شایسته برای شهروندان یمنی به اختلاف می‌رسد با کسی که جهت نزدیکی و چاپلوسی برای ولایت فقیه و پیروی از طرح رژیم تروریستی ایران علیه ملت یمن که اصل عرب‌ها هستند، می‌جنگد، فرقی بزرگ است».


اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای