پخش انحصاری سریال لبنانی «دلار» در نت فلیکس

پخش انحصاری سریال لبنانی «دلار» در نت فلیکس

شنبه, 31 اوت, 2019 - 15:00

سریال «دلار» به عنوان پربیننده ترین سریال نتفلیکس برای سومین هفته متوالی معرفی شد و ۹۸ درصد مشترکین این سرویس تماشای این سریال را توصیه کرده اند.
بدین ترتیب، دامنه محبوبیت سریال لبنانی «دلار» از کشورهای عربی فراتر رفته و در سطح جهانی مطرح شده است. پخش این سریال در نتفلیکس در ۸ اوت آغاز شد و مورد استقبال گسترده قرار گرفت.
عادل کرم (بازیگر لبنانی) و امل بوشوشه (بازیگر الجزایری) ستاره های این سریال هستند. نویسنده سریال محمود ادریس و سناریست آن هشام هلال و به کارگردانی سامر البرقاوی است. شرکت سیدرز آرت پروداکشن-صباح اخوان تولید کننده سریال است.
بخش اول سریال الهیبه نیز توسط این شرکت تولید شده است که بعد از اینکه از شبکه های تلویزیونی در ماه رمضان ۲۰۱۷ پخش شد به عنوان دومین سریال پربیننده نتفلیکس مطرح شد.
سریال دلار برای اولین بار در نتفلیکس پخش شد و این سرویس حق پخش انحصاری آن را در اختیار دارد.
موضوع سریال هیجان انگیز و دارای ابهام است. بازیگر اصلی سریال کارمند خانم بانک است که زندگی اش بعد از دیدار با یکی از مشتریان بانک زیر و رو می شود. رویدادهای جالب و هیجان انگیزی اتفاق می افتد و دو نفر با یکدیگر برای پیدا کردن یک اسکناس یک دلاری تلاش می کنند.
۱۵۱ میلیون مشترک نتفلیکس در ۱۹۰ کشور جهان می توانند سریال «دلار» را تماشا کنند. این سریال با ۲۰ زبان پخش می شود.
رییس هیات مدیره شرکت تولید کننده «دلار» صادق الصباح می گوید «حالا مسئولیت این شرکت سنگین تر شده و آنها به فکر تشکیل یک گروه کاری برای بررسی سریال های درام جهان هستند تا بتوانند سمت و سوی محصولات جدید شرکت را تعیین کنند».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای