همه محصولات امارات زیر نظر سیستم تضمین کیفیت هستند

همه محصولات امارات زیر نظر سیستم تضمین کیفیت هستند

امارات: محصولات ملی و وارداتی با معیارهای مورد نظر تطابق دارند
شنبه, 14 دسامبر, 2019 - 16:15
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد امارات: سیستم تضمین کیفیت در مورد محصولات داخلی و وارداتی اجرا می شود (الشرق الاوسط)

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد در امارات موسوم به «مواصفات» گفت « محصولات ملی و وارداتی در بازار کشور با معیارهای مورد نظر در امارات و کشورهای خلیج تطابق دارند.

این نهاد افزود « سیستم تضمین کیفیت در مورد محصولات داخلی و وارداتی اجرا می شود. این سیستم در مورد رعایت اجرای معیارهای لازم در محصولات و تامین حقوق مصرف کننده است».

خبرگزاری امارات به نقل از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد این کشور گفت «مقررات بازرسی کیفیت محصولات صادراتی به کشورهای شورای همکاری خلیج و نیز به برخی کشورهای خارجی کاملا شفاف است».

این نهاد افزود «ساز و کارها و معیارهای کشورهای واردکننده ممکن است در مورد برخی کالاها اجرا شود».

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد امارات در ادامه خاطر نشان کرد «خط تولیدی برخی کارخانه های امارات وابسته به برندهای مهم جهانی است». 

شرکت گفت «روند ساخت و تولید در این کارخانه ها بر اساس مقررات و معیارها و استانداردهای بین المللی انجام می شود. این پروسه زیر نظر گروهی از متخصصان قرار دارد و مقررات شفاف و ارزیابی دقیق طی کل پروسه تولیدی اجرا می شود».

به گفته شرکت اماراتی «برخی کاربران شبکه های اجتماعی در مورد عدم رعایت معیارهای بین المللی در مورد برخی کالاها اخباری منتشر کرده اند. باید پیش از شایعه پراکنی درباره این مسائل از درستی آن اطمینان حاصل شود و با سازمان های نظارتی از طریق کانال های رسمی و مطرح کردن دعوای حقوقی تماس برقرار کرد».

این شرکت افزود «معیارها و استانداردهای متعارف در امارات با معیارهای بین المللی تولید کالا با کیفیت عالی تطابق دارند. البته این توجه تنها شامل کیفیت تولید نیست بلکه ما همواره از اینکه این کالا تامین کننده نیازمندی مصرف کنندگان هستند اطمینان حاصل می کنیم. مواد اولیه این محصولات نیز با کیفیت عالی و کارکرد کامل هستند. پروسه بسته بندی و انبار و حمل و نقل و عرضه محصولات نیز طبق ضوابط و با توجه به استانداردهای بین المللی انجام می شود».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای