ارائه ۱۰۰۰ طرح ۱۶۰ میلیارد دلاری در همایش سعودی در مارس

ارائه ۱۰۰۰ طرح ۱۶۰ میلیارد دلاری در همایش سعودی در مارس

دوشنبه, 18 ژانویه, 2021 - 09:30

سازمان پیمانکاران سعودی از تدارک برای برگزاری همایش پروژه های آینده خبر داد.

این نشست به صورت آنلاین از ۲۲ تا ۲۴ مارس با حضور ۳۷ ارگان دولتی و خصوصی برگزار می شود.

هزار پروژه به ارزش ۶۰۰ میلیارد ریال (۱۶۰ میلیارد دلار) در این همایش عرضه خواهد شد.

گردهمایی یاد شده یکی از طرح های سازمان پیمانکاران سعودی است که به گفته این نهاد فرصتی در اختیار پیمانکاران برای شناسایی فرصت ها و پروژه های آینده موسسات دولتی و خصوصی به صورت یکجا قرار می دهد.

پیمانکاران می توانند با مشارکت در این گردهمایی برنامه های آینده خود را تنظیم کنند.

مالکان پروژه ها نیز پروژه های خود را عرضه خواهند کرد.

گردهمایی باعث افزایش شفافیت و رقابت می شود و فرصتی بی نظیر برای آغاز ارتباط و همکاری است.

سازمان پیمانکاران سعودی روز یکشنبه (۱۷ ژانویه) در بیانیه ای توضیح داد «این همایش به منظور بهینه سازی برنامه ریزی و تصمیم گیری پیمانکاران برگزار می شود و هدف آن شناسایی برنامه زمانی و هزینه های تخمینی پروژه های آینده است».

این سازمان افزود‌ «این گردهمایی فرصتی برای پیمانکاران و مالکان پروژه ها است تا دور هم جمع شوند و با شرط و شروط های طرفین و نحوه ثبت نام و شرایط ضروری آشنا شوند».

این بیانیه گفت «گروه ها و طرف های گوناگون از جمله پیمانکاران و بانک ها و شرکت های بیمه و شرکت های دولتی و خصوصی و وارد کنندگان و پژوهشکده ها و مراکز مطالعات از دو همایش قبلی استفاده کردند».

در این بیانیه گفته شده «این همایش اولین تشکیلات ملی است که ذینفعان را یکجا و در یک زمان جمع می کند تا تجربه ها و اطلاعات خود را با هم به اشتراک بگذارند».

سازمان پیمانکاران سعودی توضیح داد «همایش اول و دوم پروژه های آینده در ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ برگزار شد. این دو نشست در گوناگونی پروژه های ارائه شده از سوی مشارکت کنندگان سهیم است».

این نهاد سعودی گفت «در نشست بعدی پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی و انرژی و برق و زیرساختارها و مسکن و معادن و طرح های عملیاتی و تعمیرات عرضه می شوند».

سازمان پیمانکاران سعودی به منظور نظم بخشیدن و توسعه حوزه پیمانکاری تاسیس شد که دست آخر منجر به جریان افتادن چرخ توسعه در توسعه خواهد شد.

این سازمان با توسعه مداوم تمام حوزه های فضای کار در راستای تحقق بالاترین سطوح تولید و کیفیت فعالیت می کند.


 


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای