۱۶ قرارداد همکاری موسسه «طرح آینده سرمایه گذاری» و شرکت های بین المللی  

۱۶ قرارداد همکاری موسسه «طرح آینده سرمایه گذاری» و شرکت های بین المللی  

شنبه, 16 اکتبر, 2021 - 15:45
بخشی از نشست پیشین موسسه «طرح آینده سرمایه گذاری» سعودی (الشرق الاوسط)

موسسه «طرح آینده سرمایه گذاری» سعودی از انعقاد ۱۶ قرارداد همکاری با شرکت ها و کمپانی های بین المللی خبر داد. این موسسه غیر انتفاعی سعودی از طریق همکاری و حمایت این شرکت ها می تواند در پنج حوزه هوش مصنوعی و علم ربات و آموزش و نظام سلامت و پایداری تحول ایجاد کند.

امضای این تفاهم نامه ها و قراردادهای همکاری با برگزاری پنجمین نشست موسسه «طرح آینده سرمایه گذاری» از ۲۶ تا ۲۸ اکتبر در ریاض پایتخت سعودی همزمان شده است.

پنجمین نشست موسسه با عنوان «سرمایه گذاری در انسانیت» برگزار می شود. راهکارها و روش های سرمایه گذاری در حوزه هایی که منفعت حداکثری برای انسان دارد محور اصلی این اجلاس خواهد بود که با توجه به بهبودی و تحول اقتصادی بخش های گوناگون در دوره بعد از کرونا بررسی می شود.

طبق داده های منتشر شده روز پنجشنبه (۱۴ اکتبر) برخی سران کشورها و روسای شرکت ها و مراکز تصمیم ساز و سرمایه گذاران و نوآوران جهان در این نشست جهانی برای بررسی و ایجاد راهکارهای پیشرو در راستای مواجهه با چالش های اجتماعی و قابلیت اجرایی آنها شرکت خواهند کرد.

چندین نشست و اجلاس تعاملی بین رهبران و روسای کشورها و شرکت ها درباره سرمایه گذاری در آموزش و استانداردهای درست مدیریت زیست محیطی و اجتماعی و نهادها برگزار می شود.

ریچارد آتیاس رییس اجرایی موسسه «طرح آینده سرمایه گذاری» درباره این قراردادها گفت «ما به تمامی شرکا در این موسسه خوشامد می گوییم که با توجه به سوابق و تجربیات و استراتژی ها و برنامه های فکری منحصر به فرد و پیشرو موسسه «طرح آینده سرمایه گذاری» را پربار تر می کنند. این قراردادها و همکاری ها برای تقویت و حمایت از هدف اصلی ما یعنی تاثیر سازنده بر انسانیت سهیم خواهد بود. ما در این موسسه بر همکاری جامع و فراگیر به عنوان یک شرط اصلی برای ایجاد راهکار برای مشکلات و چالش های مبرم بشریت تاکید می کنیم. شرکای ما گروهی از شرکت ها و موسسات پیشرو بخش دولتی و خصوصی هستند که برای برداشتن مشکلات و خدمت به انسانیت با ما همکاری خواهند کرد».

موسسه «طرح آینده سرمایه گذاری» در راستای ارایه آمار و اعداد و داده های واقع بینانه و بستر سازی برای ایجاد شاخص های متعدد در جهت کمک به مراکز تصمیم ساز دولتی و خصوصی فعالیت می کند. هدف حمایت از سرمایه گذاری برای خدمت به انسانیت در آینده است که محور اصلی گفتگوهای نشست بعدی موسسه «طرح آینده سرمایه گذاری» خواهد بود.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای