اولین فصل سرگرمی ریاض در دوره کرونا امروز آغاز می‌شود

اولین فصل سرگرمی ریاض در دوره کرونا امروز آغاز می‌شود

  بزرگترین مراسم افتتاحیه با حضور 1500 اجراکننده گشایش می‌یابد
چهارشنبه, 20 اکتبر, 2021 - 08:30

 ریاض پایتخت پادشاهی عربی سعودی، امروز (چهارشنبه)، پس از دو سال وقفه ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، فصل سرگرمی خود را آغاز می‌کند.

دومین موسم ریاض شامگاه امروز با شعار (بیشتر تصور کنید) و با برگزاری بزرگترین نمایشگاه در پادشاهی، فعالیت‌های خود را آغاز می‌کند.

در مراسم افتتاحیه آن بیش از 1500 هنرمند با لباس های فانتزی حضور خواهند داشت. علاوه بر این، این مراسم شاهد اجراها و آتش بازی و مشارکت و اجرای کنسرت از سوی هنرمند بین المللی "پیت بول" خواهد بود.

این جشنواره و رویدادهای آن با بیش از 2 هزار و 760 هلی شات فیلمبرداری می شود.

مراسم افتتاحیه به صورت رایگان در دسترس عموم خواهد بود و پیش رزرو برای درخواست حضور در دو ساعت اولیه مراسم به پایان رسید.

بلیط برای حضور در فعالیت های این فصل به برنامه موبایلی "توکلنا" پیوند داده می شود که به شناسنامه هر شهروند و مقیم سعودی تبدیل شده است.

این فصل در 14 منطقه مختلف و متنوع با جنبه های مختلف سرگرمی در سراسر پایتخت از جمله شهربازی سرزمین عجایب زمستانی (وینتر ویندرلاند)، بلوار شهر ریاض، المربع، مرکز تجاری ریاض، سفاری ریاض، روستای زمان و درخت صلح و.. برگزار می‌شود.

افزایش دو برابری مناطق تفریحی برای فصل جاری باعث شده تا مناطق توزیع شده در سراسر پایتخت برای بازدیدکنندگان یکپارچه شود و پاسخگوی سلایق و علایق مختلف باشد.

 بلوار شهر ریاض شامل 4 سالن تئاتر، 9 استودیو بین المللی، سینمایی با 25 صفحه نمایش و 500 بازی الکترونیکی، همچنین دارای فواره‌ها وبسیاری از رستوران ها و کافه های بین المللی است.

تنوع در ایجاد فعالیت های سرگرمی، بسیاری از شهروندان، گردشگران عرب و خارجی را به سوی آشنایی با پایتخت سعودی و لذت بردن از فعالیت های مختلف انجام شده در آن می کشاند.

فصل سرگرمی ریاض در فضایی ملایم و آب و هوایی خنک برگزار می شود که به موفقیت برنامه هایی که در فضاهای باز برگزار می شود کمک می کند.

از سوی دیگر، فصل سرگرمی به اهداف ملی مندرج در چشم انداز 2030 مانند افزایش سطح صنعت بخش سرگرمی و افزایش حجم آن، ایجاد فرصت های شغلی، افزایش بازدهی اقتصادی و جذب سرمایه گذاری خارجی می انجامد.

فصل سرگرمی ریاض، همچنین پایتخت سعودی را در نقشه مقاصد سرگرمی و تفریحی جهانی قرار می دهد.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای