کنسرت «بلک پینک» کره جنوبی در ژانویه در ریاض  

کنسرت «بلک پینک» کره جنوبی در ژانویه در ریاض  

جمعه, 12 اوت, 2022 - 09:15
گروه بلک پینک

گروه «بلک پینک» کره جنوبی برای اولین بار در سعودی در ماه ژانویه کنسرت برگزار می کنند. آنها همچنین یک کنسرت خصوصی در موسم ریاض خواهند داشت. «بلک پینک» چهارمین گروه موسیقی کی پاپ کره ای است که در جشنواره های موسیقی سعودی کنسرت اجرا می کند. کنسرت های خوانندگان کره جنوبی در سعودی همواره با استقبال گسترده روبرو است.

اعضای گروه «بلک پینک» برای اولین بار به سعودی می آیند تا پس از یک تور جهانی هفت ماهه در ریاض کنسرت اجرا کنند.

کمپانی وایجی اینترتیمنت بنیانگذار این گروه برنامه و تاریخ کنسرت ها و محل اجرای «بلک پینک» و زمان ورود آنها به ریاض را منتشر کرد و حالا اسم «بلک پینک» در سعودی برند شبکات اجتماعی شده است. تور جهانی «BORN PINK» از شهر سئول آغاز می شود.

جوانان و نوجوانان معمولا مخاطبان این کنسرت ها هستند و آنها چشم به انتظار کنسرت «بلک پینک» در ریاض هستند. کنسرت ها و آهنگ های این گروه کره جنوبی بعد از آغاز فعالیتشان در ۲۰۱۶ همواره پربیننده و چند میلیون بازدیدکننده در شبکه های اجتماعی دارد.
گروه های موسیقی کی پاپ کره جنوبی از ۲۰۱۹ به این طرف در سعودی کنسرت اجرا می کنند و در این سال دو گروه «سوپر جونیور» و «استری کیدز» در شهر جده کنسرت داشتند.


گروه موسیقی پسرانه «بی تی اس» در ۲۰۱۹ در اولین جشنواره تفریحی موسم ریاض در ورزشگاه بین المللی ملک فهد در ریاض کنسرت برگزار کردند که با استقبال گسترده روبرو گردید. تور جهانی «بی تی اس» در آن زمان شامل سعودی بود.

گروه های موسیقی کره جنوبی با استقبال گسترده مردم سعودی مواجه شدند و آنها موسیقی کی پاپ کره ای را در سعودی به نمایش گذاشتند. چند ساعت قبل از آغاز کنسرت «بی تی اس» در ورزشگاه بین المللی ملک فهد در ریاض جای سوزن انداختن نبود و حضار از آهنگ ها و موزیک های به یاد ماندنی آلبوم های این گروه لذت بردند. آهنگ های این گروه در سعودی پربیننده هستند. در این کنسرت از تجهیزات و امکانات فنی و تکنولوژی پیشرفته و سیستم نمایش های لیزری  و آتش بازی استفاده شد.
«استری کیدز» در اوایل ۲۰۲۲ در ریاض برای دومین بار کنسرت اجرا کردند که چونگها خواننده معروف کره ای هم در این کنسرت آنها را همراهی کرد.

جمعیت انبوهی برای استقبال از اعضای «استری کیدز» در فرودگاه بین المللی شاهزاده خالد تجمع کردند اما کنسرت آنها به دلیل آب و هوای بد در ریاض لغو شد.
گروه های آواز کره جنوبی محبوبیت گسترده در کشورهای جهان دارد و همواره از ریتم های خلاقانه و رقص های مهیج استفاده می کنند. آهنگ های این گروه ها عمدتا درباره دغدغه های جوانان در دوره معاصر است که منجر به افزایش محبوبیت آنها و رواج آهنگ هایشان در جهان شده است.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای