رامی مالک در چند قدمی ایفای نقش اصلی در فیلم جیمز باند

رامی مالک در چند قدمی ایفای نقش اصلی در فیلم جیمز باند

​چند روز پس از گرفتن جایزه اسکار
جمعه, 1 مارس, 2019 - 23:15

چند روز پس از گرفتن اسکار، رامی مالک، بازیگر آمریکایی مصری الاصل که چند روز پیش بخاطر نقش خود در «حماسه بوهیمی»، این جایزه را دریافت کرد اینک برای ایفای نقش «بدجنس» در یکی از زنجیره‌های جیمز باند، قسمت ۲۵، شانس بزرگ‌تری دارد.

به گزارش الشرق الاوسط، تدوین و پخش این سری جدید از فیلم جیمز باند بسیار به‌تاخیر افتاد و نقش اول آن را ستاره بریتانیایی دانیل کریج برعهده دارد و قرار است که در ماه‌های آینده کار تصویر آن آغاز شود تا در سال ۲۰۲۰ آماده پخش شود.

سایت «Collider» در این باره گزارش داد که مالک، بلافاصله پس از دریافت اوسکار، مراحل اخیر توافق برای همکاری در این فیلم را بررسی کرده‌است تا برای ایفای این نقش وارد عمل شود. 

البته مالک از ماه‌های پیش نامزد ایفای نقش در این فیلم بود، اما طبق گزارش مجله «فارایتی» بیان کرد که او اینک در حال کار بر فیلم «M. Robot» بود و این بدین معناست که او نمی‌توانست همزمان ایفای نقش در دو فیلم را برعهده گیرد.

از سوی دیگر روزنامه «گاردین» بر این نظر است که تأخیر در تدوین این فیلم شاید در نهایت به‌سود مالک افتاد. قرار است در آوریل کار بر روی این فیلم آغاز شود و او با نام «Shatterhand»، ایفای نقش کند. برخی از جزئیات دیگر نیز وجود دارد که دربارهٔ گریم و… صحبت می‌کند. 

البته بازیگر فرانسوی-مغربی سعید التغماوی در سال گذشته آمادگی خود را برای ایفای نقش در این فیلم بیان کرده بود هرچند آن زمان هنوز دربارهٔ هویت بازیگر تصمیمی گرفته نشده بود.

روزنامه گاردین بیان کرد که مالک فهرست بلندی از رد ایفای نقش در فیلم‌هایی دارد که به‌خاطر منفی نشان‌دادن خاورمیانه بازیگری در آنها را نپذیرفته‌است.

پیشتر کریج اعلام کرده بود که برای پنجمین و آخرین بار است که نقش جمیز باند را بر عهده می‌گیرد و نهایت کار او در این فیلم همان سلسله ۲۵ خواهد بود.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای