۲۶مین نمایشگاه و انجمن ضیافت و خدمات غذایی در بیروت آغاز شد

۲۶مین نمایشگاه و انجمن ضیافت و خدمات غذایی در بیروت آغاز شد

لبنان آماده استقبال از ۱۸ هزار بازدیدکننده و گردشگر داخلی و خارجی
یکشنبه, 3 مارس, 2019 - 21:45
بیروت: فیفیان حداد

دورهٔ بیست و ششم نمایشگاه و انجمن ضیافت و خدمات غذایی ۲۰۱۹ «هوریکا» طی کنفرانسی مطبوعاتی در هتل ونیز بیروت آغاز به کار کرد.

به گزارش الشرق الاوسط، در این کنفرانس آوادیس کیدانیان وزیر گردشگری لبنان، محمد شقیر وزیر ارتباطات لبنان و رئیس اتاق بازرگانی بیروت حضور به عمل آوردند.

نمایندگان بخش‌ها و اتحادیه‌های خدمات گردشگری، جومانا دموس سلامه مدیر کل شرکت «هاسپیتالیتی سرویسز» نیز از دیگر شرکت کنندگان در این کنفرانس بودند.

دورهٔ کنونی «هوریکا» امسال با شعار «برای بخشی بهتر» و به افتخار طعم‌های منحصر به فرد لبنان که محبوبیت بین‌المللی به دست آورده و بیروت را در ردهٔ یکی از بهترین شهرهای جهان در زمینهٔ مواد غذایی قرار داده‌است، برگزار خواهد شد.

در نمایشگاه امسال از ۲۵۰۰ برند تجاری ۳۵۰ شرکت داخلی و خارجی از استرالیا، بلژیک، چک، مصر، فرانسه، ایتالیاف اردن، کویت و… رونمایی می‌شود.

«هوریکا ۲۰۱۹» به مدت چهار روز از ۲ تا ۵ آوریل (۱۳ تا ۱۶ فروردین) در «سی ساید آرینا» برگزار می‌شود.

روزانه ۱۰ فعالیت در این نمایشگاه برگزار می‌شود که شامل آشپزی، انجمن‌ها و جلسات مذاکره‌ای است.

در این نمایشگاه ۲۵ آشپز جهانی و کارشناس ضیافت حضور به عمل می‌آروند تا بازدیدکنندگان در نمایشگاه از تجربیات آنها بهره ببرند و همچنین بر مسابقاتی که در این نمایشگاه برگزار می‌شوند نظارت داشته باشند.

در این میان جومانا دموس که برگزار کننده این نمایشگاه است در گفتگو با «الشرق الاوسط» عنوان کرد این نمایشگاه به مثابهٔ فرزند اوست که بزرگ کرده و در آن عشق به وطن، اشتیاق به ضیافت و خدمات غذایی را کاشته است.

وی  افزود: این نمایشگاه امروز ۲۶ ساله شد و علیرغم تمام چالش‌ها توانست ایستگاهی سالانه برای دست‌اندرکاران خدمات گردشگری لبنان، جهان عرب و غرب باشد.

وی در پایان گفت: این نمایشگاه توانست شور و شوق بی وفقه‌ای برای لبنانی بهتر در ما تزریق کند که تاریخی معروف در بخش گردشگری دارد. انتظار داریم که این نمایشگاه در سال جاری بیش از ۱۸ هزار بازدیدکننده را جذب خود کند.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای