​رالف و روسو؛ جذب جوانان پس از کسب اعتماد بزرگسالان

​رالف و روسو؛ جذب جوانان پس از کسب اعتماد بزرگسالان

ورود به بازارهای جدید با سرمایه ۵۰ میلیون دلاری
سه شنبه, 3 سپتامبر, 2019 - 10:00
گوشه ای از فشن شوی رالف و روسو

شرکت مد «رالف و روسو» در مدت کوتاهی به اندازه ای به موفقیت و شهرت دست یافت که خانه های مد با سابقه از آن بازماندند.

این شرکت در فشن شوی های جهان شناخته شده بوده و آنچه عرضه می کند درست همان چیزی است که خانم های طبقه مرفه و ستاره های هالیوود به دنبال آن هستند.

خانم هایی که لباس های لاکچری در مراسم و جشن های بزرگ و رسمی می پوشند معمولا از این برند خرید می کنند.

محصولات رالف و روسو همواره احساس برانگیز بوده و با شیوه رویا پردازانه طراحی می شوند.

تامارا رالف و مایکل روسو از همان آغاز کار به عنوان یک زوج موفق کار کردند. 

گروه «لاپرلا فشن اینوستمنت پی وی» چند هفته پیش از سرمایه گذاری۵۰ میلیون دلاری (۴۰ میلیون پوند) در این شرکت خبر داد. مایکل روسو گفت «این سرمایه گامی است برای رسیدن به آروزهای بزرگ بدون ایجاد محدودیت بر جنبه نوآوری».

او گفت که رالف و روسو هنوز بیشتر سهام شرکت را در دست دارد و به همین دلیل بر جنبه های هنری و نوآوری تسلط دارد.

روسو افزود که آرزوهای او و تامارا همواره این بوده که در مسیر جهانی شدن شرکت حرکت کنند و این آرزو حد و مرزی ندارد. این دو به دلیل دستاوردهای بزرگ شرکت در مدت کوتاه به فکر سرمایه گذاری خارجی هستند.

مایکل خاطر نشان کرد «ما اصلا فکرش را هم نمی کردیم که این شرکت به این زودی گسترش پیدا کند و تا این اندازه معروف شود. بنابراین سرمایه گذاری خارجی برای انتقال به مرحله دوم ضروری به نظر می رسد».

او یادآور شد که پیشنهادهای گوناگونی در عرض ده سال گذشته مطرح شده اما وقت مناسب نبوده. ما همواره دنبال سرمایه گذاری بودیم که کاملا با شرکت آشنا باشد». تامارا در گفتگوی سابق با الشرق الاوسط گفت «من از همان اول هدفم این بود که طراحی اوته کوتور را احیا کنم».

رویکرد شرکت رالف و روسو در مورد حفاظت از اوته کوتور مورد توجه شرکت مسئول حفاظت از اوته کوتور در فرانسه قرار گرفت. 

هنوز چهار سال از راه اندازی شرکت نگذشته بود که شرکت رالف و روسو از سوی رییس برند لاشومپر سندیکال در ۲۰۱۴ دعوت شد تا به عنوان اولین شرکت مد انگلیسی در یک فشن شوی رسمی فرانسوی شرکت کند.

شرکت مد انگلیسی «لوسیل» در سال ۱۹۱۵ برای اولین بار به عنوان اولین خانه مد در فشن شوی بین المللی شرکت کرد.

آوازه رالف و روسو یک شبه در همه جهان پیچید و طرفدارانش بیشتر شدند. فعالیت های این شرکت به حوزه طراحی لباس آماده و زیورآلات هم گسترش یافت. اوته کوتور برای قشرهای مرفه جذابیت خاصی دارد و لباس های آماده و زیورآلات جوانان ۱۸ تا ۲۵ ساله را جذب می کند. معمولا این رده سنی به دنبال لباس های بلند شب نشینی نیستند و شاید به نظرشان این لباس ها گران قیمت باشند. یک تی شرت یا پیراهن مردانه با جینز زارا یا دامن از دید جوانان جذاب تر است. با توجه با سابقه شرکت رالف و روسو می توان گفت تامارا و مایکل کاملا با بازار و نیازمندی های آن آشنا هستند. آنها می دانند که بازار مد این روزها تشنه رفاه و محصولات لاکچری است.

فشن شوی پاییز و زمستان ۲۰۲۰ شرکت رالف و روسو در باغ سفارت انگلیس در پاریس در هوای مطبوع برگزار شد.

این شرکت گفت دلیل برگزاری فشن شو در این محل این بوده که معماری قدیمی و باغ بزرگ آن مناسب یک شب شینی عالی دوره دهه سی در هوای آزاد است.

مانکن ها با لباس های شیک کریستال نشان و گاه مروارید نشان آمدند و رفتند.

این مجموعه بر اساس رنگ تقسیم بندی شده بود. لباس های رنگ روشن و لطیف در آغاز عرضه شدند و بعد هم نوبت به رنگ های شاد و براق رسید.

حال و هوای فشن شو بیشتر به دهه سی میلادی شباهت داشت اما مخاطبان واقعی آن خانم های جوان امروزی بودند.

نسل جوان همواره مخاطبان اصلی شرکت های مد به طور عام و اوت کوتور به طور خاص هستند. دنیای مد با نیازمندی های این نسل سازگار شده است. جوانان امروزی بیشتر به دنبال شیک پوشی روزمره هستند تا رفتن به شب نشینی.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای