ولیعهد سعودی پیروزی تاریخی مقابل آرژانتین را جشن گرفت

ولیعهد سعودی پیروزی تاریخی مقابل آرژانتین را جشن گرفت

سه شنبه, 22 نوامبر, 2022 - 14:30
خوشحالی شاهزاده محمد بن سلمان ولیعهد و شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان وزیر نیرو در پی پیروزی بزرگ (عکسی که شاهزاده سعود بن سلمان در اینستاگرام منتشر کرده است)


تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی، شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولیعهد و نخست وزیر پادشاهی عربی سعودی را نشان می دهد که در حال جشن گرفتن پیروزی بزرگ تیم سعودی بر همتای آرژانتینی خود در اولین گام در جام جهانی 2022 در قطر است.


در تصاویری که شاهزاده سعود بن سلمان بن عبدالعزیز در حساب رسمی خود در «اینستاگرام» منتشر کرد، شادی و خوشحالی بر چهره ولیعهد نشسته است.فعالان شبکه های اجتماعی ویدئویی که در آن ولیعهد با بازیکنان تیم ملی سعودی پیش از آغاز جام جهانی 2022 صحبت می کرد را بازپخش کردند؛ جایی که او از آنها خواست تا آرامش داشته باشند و از بازی مقابل تیم های گروه لذت ببرند.


شایان ذکر است که حمایت گسترده و بی‌سابقه‌ای که ورزش سعودی از آن برخوردار بود، شکوه الاخضر (سبزها) را پس از غیبت در دوره‌های 2010 و 2014 به میادین جام جهانی بازگرداند. تیم ملی سعودی در جام جهانی 2018 روسیه حضور داشته است.


سعودی‌ها شاهزاده محمد بن سلمان را به دلیل نهضت ورزشی که تیم‌های سعودی آن را تجربه کرده‌اند، به دلیل راهیابی به المپیک 2020 توکیو پس از غیبت از المپیک از سال 1996 تا آن مرحله همچنین پیروزی های باشگاه های سعودی در آسیا و همچنین در رشته های مختلف ورزشی، او را «چهره شادی» توصیف می‌کنند.

 


 


اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای