پیشنهاد ما

با دست‌نوشته‌های شاعران مرده چه کنیم؟

با دست‌نوشته‌های شاعران مرده چه کنیم؟

‌اندکند شاعرانی که سروده‌های خود را به نشر می‌سپارند همانگونه که از فرشتگان شعر یا شیاطین دره عبقر به آنها می‌رسد بی هیچ بررسی یا ویرایشی. شعر معمولاً به شکل ماده خامی که نیاز به ساختن و سفتن دارد برصاحبانش فرود می‌آید تا مناسب چرخیدن و استفاده شود.

ریلکه... شعر و کابوس کودکی

ریلکه... شعر و کابوس کودکی

ازآنجا که زندگی من (حتی پیش از کرونا!) سراسرکابوس است، فریفته نوشتن درباره زندگی افرادی هستم که زندگی کابوسی داشته‌اند به خصوص در دوران کودکی مانند کافکا، بودلر، داستایوفسکی، ریلکه و...، اما اجازه دهید کابوس‌ها را کنار بگذاریم و درباره چیزهای دیگر صحبت کنیم.

خالد بن سلمان: «The Line» تأکید می‌کند که ما در قلب آینده هستیم

شاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز معاون وزیر دفاع سعودی امروز (دوشنبه) تأکید کرد که پروژه «The Line» در نیوم تأکید می‌کند که ما در قلب آینده قرار داریم. شاهزاده خالد بن سلمان در توئیتی در «توئیتر» گفت: «من با افتخار و غرور، به خادم حرمین شریفین و ولیعهد برای راه اندازی پروژه The Line تبریک می‌گویم

اولسان هیوندای با شکست پرسپولیس قهرمان آسیا شد

اولسان هیوندای با شکست پرسپولیس قهرمان آسیا شد

تیم اولسان هیوندای کره جنوبی امروز شنبه، در ورزشگاه الجنوب شهر دوحه قطر، با دو گل جونیور نگرائو مهاجم خود، پرسپولیس ایران را ۲–۱ شکست داد و قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شد. کمک داور ویدئویی (VAR) نقشی محوری در تعیین قهرمان آسیا داشت، دیداری که داور با استفاده از این فناوری دو پنالتی به سود اولسان گرفت

بازگشت علویه صبح؛ که زندگی را دوست داشته باشی

بازگشت علویه صبح؛ که زندگی را دوست داشته باشی

«آغازها شروع کردند به قاطی شدن در پایان‌ها همان طور که خواب و بیداری درهم می‌آمیزند. دیگر هیچ مرزی بین چیزها وجود ندارد و نه فاصله‌ای میان زمان‌ها وقتی که حال حاضر گذشته را می‌سوزاند و خاکستر می‌کند. اکنونی که آغشته به خون است».

Pages